Πρακτική στο Τμήμα Προμηθειών

Δυνατότητα υλοποίησης μέσω ΕΣΠΑ:

Ναι

Φορέας Απασχόλησης:

KLEEMANN ΕΛΛΑΣ ΑΒΕΕ

Υπεύθυνος Επικοινωνίας:

Κολότσιου Χ.

Διεύθυνση:

ΒΙ.ΠΕ. Σταυροχωρίου

Τηλέφωνο:

2341038100

Ιστότοπος:

Τμήμα Σπουδών:

Διοίκησης Επιχειρήσεων

Περιοχή Εργασίας:

Κιλκίς

Γεωγραφικό Διαμέρισμα:

Μακεδονία

Τομέας Απασχόλησης:

Ιδιωτικός Τομέας

Δημοσίευση:

12.02.2018

Η KLEEMANN είναι μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες ανελκυστήρων στην ευρωπαϊκή και παγκόσμια αγορά. Ιδρύθηκε το 1983 στην Ελλάδα και σήμερα διατηρεί την παρουσία της με θυγατρικές και γραφεία πωλήσεων σε 15 χώρες, ενώ εξάγει σε περισσότερες από 100 χώρες σε όλο τον κόσμο. Με περισσότερα από 30 χρόνια επιτυχημένης εμπειρίας, η KLEEMANN διακρίνεται για τα υψηλά πρότυπα ποιότητας, το σχεδιασμό, την ευελιξία και τις εξειδικευμένες λύσεις για τις οποίες η εταιρία αναγνωρίζεται παγκοσμίως.

Η KLEEMANN αναζητά  έναν (1) υποψήφιο για να πραγματοποιήσει την πρακτική του άσκηση στη Διεύθυνση Logistics στο Τμήμα Αποθηκών:

Περιγραφή θέσης εργασίας:

  • Αρχειοθέτηση
  • Σκανάρισμα παραστατικών αγορών
  • Καταχώρηση δεδομένων στο σύστημα

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Τελειόφοιτος ΙΕΚ/ΤΕΙ Οικονομικής Κατεύθυνσης ή Logistic

Οι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους με mail στο     υπόψη κας Χ. Κολότσιου ή με φαξ στο 23410 38 200 μέχρι τις 28/2/2018.